Nawigacja
Strona Główna
Jak do nas dołączyć?
Karta Klienta Społem "Kibic ZKS"
Nasze dane
Statut Stowarzyszenia
Historia SKSSW
Forum
Linki
Szukaj
Kontakt
Galerie
Spotkanie członków Stowarzyszenia
W najbliższy czwartek, wszystkich członków SKSSW, oraz osoby które chciałyby zasilić nasze szeregi zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się o godz. 18:30 w ,,Słoneczku''. Omówimy nasze dotychczasowe działania, oraz przede wszystkim musimy zaplanować wyjątkowo pracowity okres jesienno-zimowy. Jednocześnie przypominamy o uregulowaniu zaległych składek !!!

Dodane przez f18 dnia listopad 09 2015 08:37:50
Komentarzy [ 0 ] · [ 2620 ] Czytań Drukuj
Pomagamy !!!
Uwaga !!!
W niedziele o godzinie 12 :00 wszyscy fani ,,Stalówski'', którzy chcą pomóc w ratowaniu życia mieszkance Stalowej Woli, proszeni są o przybycie, z dowodem osobistym pod budynek biblioteki miejskiej, przy ul.Popiełuszki (obok Floriana ). Na miejscu razem z delegacją piłkarzy Stali Stalowa Wola, każdy kto będzie mógł i chciał będzie mógł zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku kostnego !!!
I TUTAJ APEL DO WSZYSTKICH !!! POKAŻMY SIĘ ŻE POTRAFIMY SIĘ ZORGANIZOWAĆ W KAŻDEJ SPRAWIE, ZWŁASZCZA ŻE TO NIC NIE KOSZTUJE !!!

Dodane przez f18 dnia wrzesień 19 2015 08:17:33
Komentarzy [ 0 ] · [ 2610 ] Czytań Drukuj
Kalendarze na 2016
Uwaga !!!
Od dzisiaj tj soboty kalendarze wypuszczone przez Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola dostępne są także w sklepie sportowym Maraton !!! Informujemy jednocześnie, że cały zysk ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczony na ,,zielono-czarny autobus'', dlatego gorąco zachęcamy do zakupu. Cena 10 zł

Dodane przez f18 dnia wrzesień 19 2015 08:17:09
Komentarzy [ 0 ] · [ 2665 ] Czytań Drukuj
» OŚWIADCZENIE SKSSW W SPRAWIE OPRAWY, NA MECZU Z ZAWISZĄ
W związku z wydarzeniami, do jakich doszło podczas pucharowego meczu Stali Stalowa Wola z Zawiszą Bydgoszcz , Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola winne jest wszystkim kibiciom kilka słów wyjaśnienia oraz przeprosin. SKSSW na meczach Stalówki przy Hutniczej 15 odpowiedzialne jest za doping,malowanie twarzy oraz drobny katering. Dlatego jest nam bardzo przykro ,że stowarzyszenie oraz Adaś który prowadził doping przez większość meczu, jesteśmy przez wszystkich obrażani za oprawę którą zaprezentowała grupa ultras. W drugiej połowie meczu kilka nieodpowiedzialnych osób odpaliła pod prezentowaną oprawą świece dymne, które bardzo zadymiły osoby będące na środkowej części trybuny. Jest nam bardzo przykro z zaistniałej sytuacji ponieważ nie tak to miało wyglądać. Bardzo przepraszamy wszystkich kibiców naszej ukochanej drużyny za dyskomfort podczas tej oprawy. Wszyscy jesteśmy zielono-czarną rodziną i wszystkim zależy nam na dobrej atmosferze na meczach naszej Stalówki. Wierzymy,ze dzięki naszemu zaangażowaniu w życiu kibicowskim w przyszłości nigdy więcej nie dojdzie do podobnej sytuacji. Jeszcze raz bardzo przepraszamy za to nieodpowiedzialne zachowanie grupy ultras. Pragniemy jednak aby państwo nie przekreślali naszego fanatyzmu do dopingowania drużyniy, z którą byliśmy,jesteśmy i będziemy aż do końca naszych dni. Z kibicowskim pozdrowieniem Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola

Dodane przez f18 dnia wrzesień 19 2015 08:04:50
Komentarzy [ 0 ] · [ 2614 ] Czytań Drukuj
APEL DO WSZYSTKICH KIBICÓW STALÓWKI !!!
APEL DO WSZYSTKICH FANÓW STALÓWKI

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola szykuje prawdziwą bombę wizerunkową w naszym mieście. Chodzi tu dokładnie o oklejenie jednego z autobusów ZMKS w barwach klubowych oraz motywami kibicowskimi. Byli byśmy jednymi z nielicznych w skali kraju, którzy posiadali by takowy autobus. Taka reklama była by niewątpliwie świetną reklamą zarówno klubu jak i całego ruchu kibicowskiego w naszym mieści.
Dzięki pomocy z miasta, a także ogromnym staraniom SKSSW udało nam się uzyskać zgodę od ZMKS na oklejenie autokaru.
Niestety jak to zawsze bywa tutaj pojawiają się schody. Koszty tego przedsięwzięcia są nie małe.
I tutaj właśnie OGROMNY APEL DO WSZYSTKICH KIBICÓW STALÓWKI i pomoc finansową. Zwracamy się do kibicowskiej braci w Polsce jak i poza jej granicami. Przyda się każda złotówka !!! Każdy kto chciałby nas wspomóc proszony jest o kontakt :osobisty w czasie trwania meczu (kontakt na naszym stoisku) lub mailowy : mocartzks@tlen.pl

Dodane przez f18 dnia wrzesień 02 2015 09:59:19
Komentarzy [ 0 ] · [ 2633 ] Czytań Drukuj
Spotkanie członków Stowarzyszenia SKSSW
Kolejne spotkanie członków SKSSW odbędzie się już 15 września, o godz 19 w słoneczku. APELUJEMY do wszystkich o przybycie na to spotkanie, ponieważ skupimy się na nim głównie, na bardzo ważnym dla wszystkich kibiców Stalówki, spotkaniu z Zawiszą Bydgoszcz. Potrzebne są chętne ręce do pomocy przy tym meczu ( flagi, nagłośnienie itp itd ). DLATEGO KAŻDY KTO KIEDY KOLWIEK POWIEDZIAŁ ,,JA BYM TO ZROBIŁ LEPIEJ ALBO INACZEJ'' powinien się stawić na to spotkanie. Przypominamy oczywiście także o SKŁADKACH - bez tego nie damy rady działać z rozmachem !!!!

Dodane przez f18 dnia sierpień 31 2015 08:58:35
Komentarzy [ 0 ] · [ 2564 ] Czytań Drukuj
Spotkanie członków Stowarzyszenia 24.08.2015
Wczoraj tj poniedziałek 24go odbyło się kolejne spotkanie członków Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola. Z przyjemnością musimy przyznać, że coraz bardziej cieszy frekwencja, która ze spotkania na spotkanie wygląda coraz lepiej.
Cieszy także fakt, iż na spotkaniach pojawiają się także osoby młode chętne do wspierania naszych działań.
Co do samego spotkania- dzieki obecnemu Rafałowi Weberowi dowiedzieliśmy się kilku istotnych informacji na temat współpracy na lini miasto-skssw oraz miasto-klub, a także planów odnośnie dalszych prac na stadionie Mosir.
Ustaliliśmy także plan działań na najbliższe mecze, które odbędą się w Stalowej Woli. Wszystkim osobom, które pojawiły się na spotkaniu serdecznie dziękujemy, jednocześnie zapraszamy na kolejne spotkanie, które zaplanowane jest na 14go września, na godz. 19 w słoneczku. Oczywiście przypominamy cały czas wszystkim zapominalskim o składkach, bez których nasze działania nie mogą być w pełni realizowane.
Hey Stal !!

Dodane przez f18 dnia sierpień 25 2015 09:16:28
Komentarzy [ 0 ] · [ 2477 ] Czytań Drukuj
Spotkanie członków Stowarzyszenia
24 sierpnia tj. w najbliższy poniedziałek, o godz.19 w ,,Słoneczku'' odbędzie się kolejne spotkanie członków Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola. Tematem spotkania będze dalsze rozwijanie naszych działań. Jak pewnie większość z was zauważyła na ostatnim meczy z dziewczynami z zza miedzy, były widoczne nasze działania ( woda, malowanie twarzy, obsługa gości ). Jednocześnie gorąco zachęcamy wszystkich którzy chcięli by przyłączyć się do nas, o pojawienie się na spotkaniu. Zapominalskim przypominamy o zaległych składkach.

Dodane przez f18 dnia sierpień 20 2015 10:33:59
Komentarzy [ 0 ] · [ 2560 ] Czytań Drukuj
Spotkanie członków Stowarzyszenia
W środe 10go sierpnia, o godzinie 19, w ,,Słoneczku'' odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola. Osoby zgromadzone na spotkaniu omówiły obecną sytuację Stowarzyszenia. Tematem były także najbliższe plany naszej organizacji, w związku ze zbliżającymi się, bardzo ciekawymi spotkaniami na H15. Miło nam poinformować, że do Stowarzyszenia przyłączyło się 5 nowych młodych osób. Mamy nadzieję, że nie są to ostatni nowi członkowie, którzy z zapałem będą z nami współpracować. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do przybycia na kolejne spotkanie, które odbędzie się 24 sierpnia o godz. 19 także w ,,Słoneczku''. Zachęcamy także wszystkich do regulowania zaległych składek ( w dużej mierze właśnie od tych składek zależy nasza aktywność ).

Z kibicowski pozdrowieniem HEJ STAL !!

Dodane przez f18 dnia sierpień 11 2015 11:04:41
Komentarzy [ 0 ] · [ 2750 ] Czytań Drukuj
Zielono-czarny dzień dziecka !!!
Panie i Panowie jak wiecie po raz kolejny Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola zorganizowało Zielono-Czarny Dzień Dziecka. Pierwszy raz odbiegliśmy od zwykłej zbiórki słodyczy a skupiliśmy się na pozyskaniu środków na zakup sprzętu sportowego dla Domów Dziecka w Stalowej Woli. Dzięki kibicom, mieszkańcom miasta i różnym firmom udało się pozyskać spore środki za które zakupiono sprzęt sportowy.
Podczas meczu 23 maja został wylicytowany metalowy herb Stalówki ufundowany przez FAN PROJEKT METAL DESIGN. Gorąco dziękujemy i gratulujemy firmie reklamowej NADO która ów herb wylicytowała.
1czerwca w Dzień Dziecka odwiedziliśmy placówkę przy ulicy Podleśnej gdzie przekazaliśmy cześć sprzętu sportowego. Pozostały sprzęt przekazany został 3 czerwca gdzie odwiedziliśmy Ochronkę im.Brata Alberta.
Na miejsce przybyli razem z nami piłkarze drugoligowej Stalówki i zawodnicy z klubu sportowego KAITO. Oprócz przekazania sprzętu sportowego zawodnicy klubu Kaito zrobili mały pokaz BJJ i MMA. Ponadto zorganizowali mini konkurs w którym ufundowali karnet na siłownię i pozostałe zajęcia jakie prowadzone są w klubie Kaito.
Przybyli piłkarze również przygotowali małą niespodziankę która była piłka z autografami całej drugoligowej drużyny. Po tym nasi piłkarze zrobili mała rozgrzewkę i razem z wychowankami Domu Dziecka rozegrali mały mecz na boisku za ochronką. Wynik oczywiście był sprawą drugorzędną ale w nawiasie mówiąc dzieci wygrały towarzyskie spotkanie gdzie radości nie było końca Emotikon smile
Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w naszej akcji bez was było by to niemożliwe.
Wielkie podziękowania dla firmy NADO, FAN PROJEKT METAL DESIGN, NOVAMED, STUDIO TATUAŻU ARTYSTYCZNEGO GOBOTATTOO, TOP GYM i SURGE POLONIA która ufundowała zestaw odzieży patriotycznej dla wychowanków ochronki.
Do następnego z kibicowskim pozdrowieniem HEJ STAL!!!


Dodane przez f18 dnia lipiec 16 2015 15:34:20
Komentarzy [ 0 ] · [ 2766 ] Czytań Drukuj
Paczka dla polskiego kombatanta na kresach!
PaczkaStowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola pragnie poinformować o zbiórce darów na paczki wielkanocne dla polskich kombatantów we Lwowie. Akcja zbiórki finansowej i rzeczowej potrwa do 15 marca.

Współpracować będziemy z przedstawicielem Lwowskiego klubu "Pogoń" Marcinem Siembidą oraz z zaprzyjaźnioną ze Stowarzyszeniem stalowowolską siłownią "KAITO"


Dodane przez f18 dnia luty 27 2013 12:15:36
Czytaj więcej · Komentarzy [ 1 ] · [ 4017 ] Czytań Drukuj
Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 65
Najnowszy Użytkownik: Janusz1986

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie