Nawigacja
Strona Główna
Jak do nas dołączyć?
Karta Klienta Społem "Kibic ZKS"
Nasze dane
Statut Stowarzyszenia
Historia SKSSW
Forum
Linki
Szukaj
Kontakt
Galerie
Ostateczny termin zapisów na Turniej Kibiców - środa
Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola przypomina wszystkim chętnym, że termin zapisów na II Letni Turniej piłki nożnej upływa w środę 9 czerwca. Termin jest ostateczny, w związku z tym wszystkich chętnych namawiamy do zgłaszania drużyn. W związku z programem turnieju, organizacją miejsca i cateringu dla zawodników po tym terminie nie będzie możliwości zapisania się.

W środę 9 czerwca o godz. 18.30 w Słoneczku odbędzie się losowanie grup i podane zostaną wszystkie szczegóły związane z turniejem.Warunkiem dopuszczenia drużyny do turnieju jest uiszczenie wpisowego wysokości 100 zł. Przypominamy drużynom, które zgłosiły się mailem, a nie dokonały wpłaty, że dopiero opłacenie wpisowego uprawnia drużynę do wystąpienia w rozgrywkach. Zatem w środę w Słoneczku jest ostateczny termin umożliwiający załatwienie formalności.
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
SKSSW

Dodane przez f18 dnia czerwiec 07 2010 13:55:30
Komentarzy [ 0 ] · [ 1417 ] Czytań Drukuj
Zmiana planu Turnieju Kibiców i imprez towarzyszących
Program II Letniego Turnieju Kibiców uległ nieznaczej zmianie. Poza tym czym bliżej do turnieju tym pozostaje mniej niewiadomych z nim związanych. Ale niech większośc z nich pozstanie niespodzianką dla tych, którzy zdecydują się spędzić sobotę właśnie na stadionie przy ulicy Hutniczej 15. Nie zabraknie atrakcji dla starszych i najmłodszych fanów Stalówki.


Program Turnieju i imprez towarzyszących

8:45 Otwarcie Turnieju przez prezesa SKSSW.
9.00 Rozgrywki grupowe piłki nożnej ( 9.00-16.00).
11.30 Prezentacja i wystąpienie Prezesa Piłkarskiej
Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola
12.00 Rozpoczęcie części artystycznej Turnieju;
Występ wokalistek Studia Wokalnego „PRYMKA”.
13.00 Spektakl „Uczucia” – Młodzieżowy Zespół Tańca
Współczesnego „PASJA”.
14.00 Konkurs podciągania na drążku.
14.45 Koncert Hip - hopowy; zespól „Wysokie Tempo”
ze Stalowej Woli
16.00 Koncert rockowy; zespół „Eternal Apes”
ze Stalowej Woli
Rozgrywki ćwierćfinałowe piłki nożnej (16.00-16.30).
16.15 Konkurs przeciągania liny.
16.45 Rozgrywki półfinałowe piłki nożnej (16.45-17.15).
17.30 Finał rozgrywek piłki nożnej.
18.00 Wręczenie nagród drużynowych i indywidualnych
i Zakończenie Turnieju.

Plakat

Podczas Turnieju prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla powodzian z Sokolnik. Zapewniamy pełną obsługę cateringową oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy!

Dodane przez f18 dnia maj 31 2010 18:51:09
Komentarzy [ 0 ] · [ 1741 ] Czytań Drukuj
Spotkanie kibiców i sympatyków Stalówki
SKSSW zaprasza wszystkich kibiców i sympatyków Stalówki na spotkanie, które odbędzie się w niedzielę 30 maja, o godzinie 19.00 w "Słoneczku".

Tematem spotkania będzie powołanie Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola i udział w niej nas - kibiców. Przedstawione będą wszystkie aspekty działalności nowo powstałej spółki.
Drugim tematem będzie II Letni turniej piłki nożnej kibiców i sympatyków Stali, który odbędzie się 12 czerwca 2010 na obiektach MOSiR w Stalowej Woli. Przedstawiony będzie program i przyjmowane będą zapisy drużyn na turniej.

Przypominamy że ilość drużyn mogących wziąść udział w turnieju jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i uiszczenie opłaty wpisowej 100zł. Turniej wraz z imprezami towarzyszącymi ma być promocją naszego ruchu i Piłkarskiej Spółki Akcyjnej wśród mieszkańców naszego miasta.


Miło nam poinformaować, że nasz turniej otrzyma wsparcie organizacji Football Supporters Europe.
Warto dodać, że tylko siedmiu takim inicjatywom w Polsce i Ukrainie udało się uzyskać aprobatę FSE.
Więcej na ten temat można przeczytać na Portalu Kibica
oraz na oficjalnej stronie FSE

Dodane przez f18 dnia maj 27 2010 08:25:36
Komentarzy [ 0 ] · [ 1498 ] Czytań Drukuj
Powstała piłkarska spółka akcyjna Stal Stalowa Wola SA
Powołano piłkarską spółkę akcyjną Stal Stalowa Wola SA. Jej prezesem został przedstawiciel Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola Grzegorz Zając.
Powstanie spółki było zapowiadane już od dłuższego czasu. Większościowym udziałowcem jest firma Wodex, ponadto udziałowcami spółki są: ZKS Stal Stalowa Wola, firmy Wtórstal i Wtór-Steel ze Stalowej Woli, Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola. Niewykluczone, że dojdą jeszcze nowi udziałowcy. Spółka w najbliższym czasie zostanie zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym.
Przed piłkarską spółką trudne zadanie, piłkarze "Stalówki" nie mają już szans w tym sezonie na utrzymanie się w pierwszej lidze. Władze spółki i piłkarski zespół czekają nowe wyzwania w kolejnym sezonie, już na drugoligowym froncie.
Nowemu Prezesowi życzymy powodzenia i wytrwałości;-)

źródło: echodnia.eu


Dodane przez f18 dnia maj 25 2010 20:15:59
Komentarzy [ 0 ] · [ 1635 ] Czytań Drukuj
Program II Letniego Turniej Kibiców Stalówki
Znamy juz program Turnieju Kibiców, który odbędzie się 12 czerwca na stadionie
Stali Stalowa Wola przy ulicy Hutniczej 15.


8.45 Otwarcie Turnieju przez prezesa SKSSW.
9.00 Rozgrywki grupowe piłki nożnej ( 9.00-16.00)
12.00 Rozpoczęcie części artystycznej Turnieju.
Występ zespołów i grup tanecznych MDK.
Występ wokalistek Studia Wokalnego „PRYMKA”
13.00 Spektakl „Uczucia” – Młodzieżowy Zespół Tańca Współczesnego „PASJA”
14.00 Konkurs podciągania na drążku.
14.45 Koncert wykonawców Hip-Hop
16.00 Rozgrywki ćwierćfinałowe piłki nożnej (16.00-16.30)
16.15 Konkurs przeciągania liny
16.30 Koncert zespołów rockowych
16.45 Rozgrywki półfinałowe piłki nożnej (16.45-17.15)
17.30 Finał rozgrywek piłki nożnej
18.00 Zakończenie Turnieju.
18:30 Wręczenie nagród drużynowych i indywidualnych


Jak doskonole widać, każdy znajdzie coś dla siebie. Planujemy wiele atrakcji dla mlodszych i starszych kibiców. Turniej napewno będzie bardzo miłą okolicznością by zapoznać się ze środowiskiem stalowowolskich kibiców, a także bardzo fajną formą spędzenia czasu. Serdecznie zapraszamy i liczymy, że frekwencja oraz pogoda dopiszą. Organizatorem turnieju jest oczywiście SKSSW.

Dodane przez f18 dnia maj 24 2010 15:01:43
Komentarzy [ 0 ] · [ 1477 ] Czytań Drukuj
II Letni Turniej Kibiców Stalówki
12 czerwca 2010 roku, Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola organizuje II Letni turniej piłki nożnej kibiców i sympatyków Stali Stalowa Wola. Impreza, która jak w roku poprzednim odbędzie się na stadionie przy ulicy Hutniczej 15 ma na celu integrację środowiska sympatyków naszej „Stalówki”, jak również przyciągnięcie mieszkańców naszego miasta i zapoznanie ich z działalnością SKSSW i środowiska stalowowolskich kibiców. Turniejowi piłki nożnej towarzyszyć będzie wiele imprez artystycznych; koncertów, pokazów i występów skierowanych zarówno do najmłodszych jak i tych trochę starszych gości. W części artystycznej turnieju min. występy hip-hopowych i rockowych wykonawców ze Stalowej Woli, występ grupy tanecznej SDK „Pasja”, konkursy przeciągania liny i podciągania na drążku. Organizatorzy zapewniają pełną obsługę cateringową imprezy. Podczas turnieju prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla powodzian. Zapewniamy zabawę jakiej jeszcze nie było!
Zgłoszenia drużyn chętnych do wystąpienia w turnieju przyjmujemy mailem; skssw@stalowka1938.eu lub na każdym spotkaniu SKSSW. Wpisowe od drużyny to 100zł. Zawodnicy zgłoszonych drużyn mają zapewnioną opiekę medyczną, posiłek i napoje. W związku z ramami czasowymi którymi ograniczony jest turniej ilość drużyn jest ograniczona. O przyjęciu zgłoszenia danej drużyny decyduje uiszczenie opłaty wpisowej. Zapisy prowadzimy do 6 czerwca 2010. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
Więcej informacji; regulamin turnieju, szczegółowy program, wkrótce na; www.stalowka.pl , www.skssw.pl www.stalowka.eu www.stalowemiasto.pl


Dodane przez f18 dnia maj 23 2010 13:21:31
Czytaj więcej · Komentarzy [ 0 ] · [ 1611 ] Czytań Drukuj
Spotkanie Stowarzyszenia, Poniedziałek, 26 kwietnia 18:00 w "Słoneczku"
Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola zaprasza wszystkich członków i sympatyków na spotkanie, które odbędzie się 26 kwietnia ( poniedziałek) w "Słoneczku" o godzinie 18:00.

Na spotkaniu bedzie można :

- wstapic w szeregi SKSSW,
- opłacić składki członkowskie (5 PLN miesiecznie) ,
- uzyskać wszelkie informacje na temat bieżącej działalności Stowarzyszenia.

Przedstawione też zostaną działania SKSSW związane z planowanym powstaniem Sportowej Spółki Akcyjnej w "Stali". Powstanie SSA planowane jest na maj. Wszyscy pamietamy, ze SKSSW dostalo oficjalne zaproszenie przystapienia do spolki.W zwiazku z tym stoja przed Nami nowe wyzwania.

Czy staniemy na wysokosci zadania??
Czy bedziemy stali z boku i czekali aż inni zrobią cos za Nas??

Zawsze było dużo mówione/pisane o wejściu Kibiców do władz, zmianie wladz, ogólnie o potrzebie gruntownych zmian w srodowisku pilkarskim w naszym miescie.
Tego domagamy sie My-Kibice.Juz niedlugo bedziemy miec wielka szanse by wplynac na dalsze losy naszego ukochanego Klubu.

Działać musimy już od teraz!!!
W związku z chęcią przystąpienia Stowarzyszenia do SSA, pojawiają się m.in. wymagania finansowe. Aby spłacić przejącie 10 % kapitału, co w praktyce oznacza posiadanie 10 % udziałów w sekcji piłki nożnej , musimy zebrać 10.000zł.

Wszelkie szczegoly podane zostana w poniedzialek.

Bedzie również przedstawiona organizacja letniego turnieju piłki nożnej.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !!!

Jak widać poważnych tematów do rozmowy nie zabraknie. Zachęcamy wszystkich do czynnego uczestnictwa w spotkaniu. Każdy będzie mógł swobodnie wyrazić Swoje zdanie, pomysły i uwagi.

Do zobaczenia!!!

Dodane przez f18 dnia kwiecień 24 2010 11:02:53
Komentarzy [ 0 ] · [ 1389 ] Czytań Drukuj
Ratujmy Stalówkę!!!
Wszyscy zdajemy sobie prawe w jak trudnej sytuacji finansowej jest Nasz Klub. W tej sytuacji wszyscy, ktorzy mienia się Kibicami Stalówki powinni wziasc sobie ta sytuacje gleboko do serca. Wiadomo, ze od niektorych ciezko oczekiwac wiekszego zaangazowania z roznych wzgledow, ale wiekszosci brak checi do czegokolwiek innego i czas to zmienic

Pierwsza bardzo wazna sprawa i pole do popisu dla prawdziwych kibiców do korzystanie z kibicowskiej Karty Klienta Spolem. Jest ona dostepna bezplatnie, nie trzeba wypelniac formularzy, tylko z niej korzystac. Mozna ja zdobyc w sklepiku kibica, w barze Stalówka oraz od czlonkow SKSSW. Apelujemy aby nie traktowac tej karty jako bezplatny gadzet, ale uzywac go jak najczesciej.

Kolejna sprawa to karnety. Ich cena wynosi 100 zł. Apeluje, zeby nie patrzec na to przez pryzmat przeciwnikow, czy ilosci meczy w tej rundzie, a jako swoja cegielke, wklad i zaangazowanie w sprawy ukochanego Klubu. Karnety mozna nabyc w kasach klubu lub przez kontakt z czlonkami SKSSW.

Ostatnia sprawa, w ktorej mozecie sie wykazac to przekazanie 1% swojego podatku na rzecz Klubu.

Kibicu, sympatyku, jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na jaki cel przekazać 1% ze swojego podatku, przekaż to na swój ukochany klub.

Pieniądze uzyskane z odpisu zostaną w całości przekazane na działalność statutową klubu (rozgrywki ligowe, szkolenie młodzieży). Wystarczy w zeznanie podatkowe wpisać numer naszego KRS - u i 1% z podatku zasili konto klubowe.
KRS:0000054758
nazwa organizacji: Zakładowy Klub Sportowy Stal przy Hucie Stalowa Wola SA, Stalowa Wola
Nr konta Klubu- ZKS Stal Stalowa Wola
Bank Spółdzielczy 18 9430 0006 0000 4558 2000 0003.


Dodane przez f18 dnia kwiecień 05 2010 11:46:13
Komentarzy [ 0 ] · [ 1556 ] Czytań Drukuj
Nowa strona SKSSW
Witamy na nowej stronie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola

Dodane przez f18 dnia kwiecień 05 2010 10:22:53
Komentarzy [ 0 ] · [ 1610 ] Czytań Drukuj
Strona 5 z 5 << < 2 3 4 5
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 65
Najnowszy Użytkownik: Janusz1986

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie