Zielono-czarny dzień dziecka !!!
Dodane przez f18 dnia Lipiec 16 2015 15:34:20
Panie i Panowie jak wiecie po raz kolejny Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola zorganizowało Zielono-Czarny Dzień Dziecka. Pierwszy raz odbiegliśmy od zwykłej zbiórki słodyczy a skupiliśmy się na pozyskaniu środków na zakup sprzętu sportowego dla Domów Dziecka w Stalowej Woli. Dzięki kibicom, mieszkańcom miasta i różnym firmom udało się pozyskać spore środki za które zakupiono sprzęt sportowy.
Podczas meczu 23 maja został wylicytowany metalowy herb Stalówki ufundowany przez FAN PROJEKT METAL DESIGN. Gorąco dziękujemy i gratulujemy firmie reklamowej NADO która ów herb wylicytowała.
1czerwca w Dzień Dziecka odwiedziliśmy placówkę przy ulicy Podleśnej gdzie przekazaliśmy cześć sprzętu sportowego. Pozostały sprzęt przekazany został 3 czerwca gdzie odwiedziliśmy Ochronkę im.Brata Alberta.
Na miejsce przybyli razem z nami piłkarze drugoligowej Stalówki i zawodnicy z klubu sportowego KAITO. Oprócz przekazania sprzętu sportowego zawodnicy klubu Kaito zrobili mały pokaz BJJ i MMA. Ponadto zorganizowali mini konkurs w którym ufundowali karnet na siłownię i pozostałe zajęcia jakie prowadzone są w klubie Kaito.
Przybyli piłkarze również przygotowali małą niespodziankę która była piłka z autografami całej drugoligowej drużyny. Po tym nasi piłkarze zrobili mała rozgrzewkę i razem z wychowankami Domu Dziecka rozegrali mały mecz na boisku za ochronką. Wynik oczywiście był sprawą drugorzędną ale w nawiasie mówiąc dzieci wygrały towarzyskie spotkanie gdzie radości nie było końca Emotikon smile
Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w naszej akcji bez was było by to niemożliwe.
Wielkie podziękowania dla firmy NADO, FAN PROJEKT METAL DESIGN, NOVAMED, STUDIO TATUAŻU ARTYSTYCZNEGO GOBOTATTOO, TOP GYM i SURGE POLONIA która ufundowała zestaw odzieży patriotycznej dla wychowanków ochronki.
Do następnego z kibicowskim pozdrowieniem HEJ STAL!!!